Крокомір

Весна, сміття і псевдолюди

Маршрут

 

Коли часу на Карпати не вистачає, то доводиться шукати якісь альтернативи. Мозок повинен провітрюватись і все тут! Ось такою альтернативою для мене став простенький маршрут від озера на вулиці Винниця до туб.лікарні на Замарстинівській. Стежок там вистачає, але заблукати при бажанні можна. Пройшовши через тунель під залізницею, одразу видно озеро, вздовж потічка можна пройтись до джерела (що вказано на мапі), потім звернути догори вправо і стежками/дорогами вийти до тублікарні.

 

 

Березовий сік

 

На озері сиділо троє рибалок та пробували спіймати бодай щось для задоволення якихось своїх мисливських потреб. Підійшовши ближче я зауважив, що рибалки вже набрали й березового соку, яким наповнюються дерева після важкої зими. Кльово, подумав собі, чуваки вибрались на риболювлю, поки рибка думає чи ковтати хробака, набрали соку. Сонечко, весна, тиша, - ніштяк одним словом!

 

Оцей самий внутрішній ніштяк тривав недовго. За метрів 20 від гнізда рибалок ми знайшли близько 10 понівечених дерев, що були по-звірячому підрублені для добування соку. Після такого, дерево якщо і виживе, то проживе зовсім недовго. Це називається дуже просто "сьогодні вип'ю півлітра соку - а завтра нікому нічого". Мені важко коментувати такі речі, бо в голові не вкладається такий вандалізм. Невже люди не розуміють? Вони нищать залишки того нещасного лісу (якого доречі майже не лишилось), в якому можна відпочити пройшовшись 20-30 хвилин від дому.

 

Потічок

 

В озеро впадає невеликий потічок, вздовж якого і проходив маршрут. Настрій було попсуто, але не остаточно, тому ми продовжили подорож. Нагорі, по праву сторону від потічка йде дорога і весь схил від дороги до потічка вкрито сміттям! Весь! Нелюди зробили з цього місця сміттєзвалище. Думали, що хоч біля джерела чистіше, бо там багато людей набирають воду. Аж ніяк! Там сміття виявилось найбільше.

 

Сміття, Львів, вул. Винниця

 

Чому біля місця, де люди набирають чисту воду, стільки сміття, ніби його звозили сюди самоскидами? Все виявилось досить просто. Вмиваючись свіжою водою ми побачили причину цього всього. Нагорі зупинилась машина, з якої вилізло псевдолюдина (я не можу по-інакшому так це створіння називати), дістало мішок зі сміттям і викинуло його просто вниз, до потічка! Далі цікавіше. Воно відкрило багажник, дістало пляшки і спокійнісінько пішло набирати воду. На жаль фото цієї істоти не дуже вийшло, тому викладу лише "спробу" та фото транспорта, на якому воно приїхало.

 

Львів, істота, що викидає сміття на вул. Винниця

 

Якщо гарно придивитись, то видно, що на фоні транспортного засобу висить табличка про штраф!

 

Львів, авто істоти що викидала сміття на вул. Винниця

 

Ось такі таблички там розвішані через кожні 50 метрів.

 

Штраф за викидання сміття

 

Я не знаю як з таким боротись. Цих істот може змінити тільки наше з ваме ставлення до того, що в нас поки що є. Не лишайте сміття після себе, не викидайте його на узбіччі. Навчайте своїх дітей правильному ставленню до природи, бо її вже майже не лишилось. Будьте людьми, бо завтра вам не буде де вигулювати ваших дітей. Успіхів.

Комментарии (4)

Василь 27 марта 2012, 8:36 #
Хороша стаття! А ситуація така, бо нема кому нормально слідкувати за цим. Але найперше менталітет у нас такий український, культура. То ж треба найперше нове покоління виховувати!
Игорь 27 марта 2012, 10:2 #
вот гандоны! Я трамвайные талоны неделями в карманах собираю, а тут так цинично взять и выбросить отходы под деревья...
Dimon 27 марта 2012, 10:59 #
Ну і рагульство... Час змінити табличку на "Де сів, там і всрався".
duke 27 марта 2012, 12:39 #
є вихід, вказати чуваку, що це не смітник. Якщо він хам і пошле вас на *уй, то спокійно взяти балончик з фарбою і написати йому на машині - все що ви про цю псевдолюдину думаєте, наприклад "Рагуль" :). Най люди знають хто всередині, + заплатить 2 рази за те щоб почистити машину, на третій раз подумає, як потрібно поводитись в суспільстві.
Добавить комментарий